آموزش الکترونیکالکترونیکفیلم های آموزش تعمیراتویدئو

آموزش تعمیرات اپتوکوپلر

آموزش تعمیرات تخصصی الکترونیک قسمت اپتوکوپلر

دوره آموزش تعمیرات الکترونیک در مراکز آموزشی هزینه بسیار بالایی دارد و در این دوره هر هنرجو باید مدتی را به گذارندن دوره تعمیرات الکترونیک بگذراند که معمولا بین یک الی دو ماه طول خواهد کشید.

هم چنین با هزینه های خوابگاه و خوراک برای افرادی که از یک شهرستان دیگر به مراکز آموزشی مراجعه می کنند این هزینه ها به مراتب بالا تر می رود.

سری فیلم آموزش تعمیرات الکترونیک به صورت کاملا کاربردی ویژه بازار کار همراه با کار عملی(کلیک کنید)

آموزش تعمیرات الکترونیک(اپتوکوپلر)

در دوره آموزش تعمیرات الکترونیک تخصصی به صورت مجازی سایت الکتروهوش، شما می توانید این هزینه ها را بسیار کاهش داده و حدودا این هزینه نزدیک هزینه بلیت اتوبوس از شهر های مرکزی به تهران است. و با این هزینه کم شما می توانید کلیه آموزش هایی را در مراکز آموزشی تعمیرات الکترونیک داده می شوند را دریافت کنید.

مجموعه آموزش تعمیرات الکترونیک به صورت تخصصی

این در حالی است که در آموزش تعمیرات الکترونیک تخصصی از بیان هیچ نوع مطلبی کاستی نشده و همه موارد لازم اعم از آشنایی با قطعات و تست و کار با ابزار کار و کار عملی ،همگی با کیفیت بالا توضیح داده شده که در سه دی وی دی موجود می باشد.

کتاب های تعمیرات الکترونیک (کلیک کنید)

در این قسمت شما یک بخش از آموزش تعمیرات الکترونیک تخصصی را می بینید که به توضیح قطعه ی پر کاربرد در الکترونیک به نام اپتوکوپلر می پردازد.

اُپتوایزولاتور (به انگلیسی: opto-isolator) یا اُپتوکوپلر (به انگلیسی: optocoupler):

یک مجموعه فرستنده و گیرندۀ نوری است، به این صورت که در یک مدار، سیگنال به نور تبدیل شده و می‌تابد و در سوی دیگر سنسور این نور را حس کرده و به سیگنال الکتریکی تبدیل می‌کند. می‌توان آن را مثلاً در مدارهای کنترلی به کار برد و ولتاژ یک طرف مدار را از ولتاژ طرف دیگر (به ویژه زمین‌های دو طرف را) ایزوله کرد. به همین دلیل به نام اپتوایزولاتور شناخته می‌شود.

(منبع ویکیپدیا – دانشنامه آزاد)

فیلم آموزشی درباره ی optocopler
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن